OZE Day – Dzień Odnawialnych Źródeł Energii

17 kwietnia 2012, Kraków, Akademia Górniczo-Hutnicza, A-0

 

OZE Day jest połączeniem targów wystawowych i konferencji poświęconych odnawialnym źródłom energii organizowanych, już po raz drugi, przez Koło Naukowe Odnawialnych Źródeł Energii „Grzała”. Event odbędzie się 17 kwietnia 2012 r. w murach Akademii Górniczo–Hutniczej. Celami przedsięwzięcia są przede wszystkim popularyzacja i promocja odnawialnych źródeł energii oraz zrównoważonego rozwoju, oraz powstanie platformy do transferu informacji o odnawialnych źródłach energii pomiędzy firmami, studentami i przedstawicielami samorządów terytorialnych.

Podczas imprezy OZE Day przewidziano dla uczestników prezentacje i dyskusje naukowe, które przedstawione będą przez zaproszonych pracowników naukowych i przedstawicieli firm. Będzie to miało miejsce w czasie konferencji naukowej poświęconej geotermii głębokiej i pompom ciepła. Pozostałe odnawialne źródła energii będą prezentowane przez zaproszonych wystawców na stoiskach wystawowych. Swój udział potwierdzili liderzy branży OZE.

Wydarzeniami towarzyszącymi podczas eventu są bezpłatne warsztaty z odnawialnych źródeł energii oraz wizyta w Małopolskim Centrum Odnawialnych Źródeł i Poszanowania Energii w Miękini. Miłą atrakcją będzie również konkurs z zakresu tematyki odnawialnych źródeł energii z licznymi nagrodami.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.oze-day.agh.edu.pl

oze day plakat