Serdecznie zapraszamy na wydarzenie konferencyjno-targowe FORUM TECHNOLOGII W ENERGETYCE – Spalanie Biomasy, które odbędzie się 27-28 października 2011 roku w Bełchatowie.

Na chwilę obecną energia ze spalania biomasy stanowi dużą część energii wytwarzanej z OZE – jest to trzecie co do wielkości naturalne źródło energii na świecie. Według niektórych specjalistów spalanie i współspalanie biomasy jest ogromną szansą na realizację celu założonego przez Unię Europejską – do 2020 roku udział energii ze źródeł odnawialnych powinien osiągnąć co najmniej 15%. Niewątpliwie projekty oparte na technologii spalania/współspalania biomasy już w tej chwili wzbudzają duże zainteresowanie, ponieważ inwestorzy widzą potencjał w tej technologii.

Chcąc podejść do tematu biomasy holistycznie zapraszamy Państwa na Forum Technologii w Energetyce – Spalanie Biomasy, gdzie w jednym miejscu i czasie omówione zostaną najbardziej nurtujące problemy i zagadnienia z tego zakresu.

Forum będzie ogólnopolskim spotkaniem branży, wydarzeniem konferencyjno – targowym, które zgromadzi wybitnych specjalistów branży energetycznej, a w szczególności sektora BIOMASY. Podczas dwóch dni Forum, będą Państwo mieli możliwość wzięcia udziału w dyskusjach specjalistów na temat produkcji, dystrybucji i logistyki biomasy, eksploatacji, konserwacji i przerabiania kotłów do spalania i współspalania biomasy.

W trakcie wykładów i paneli dyskusyjnych poruszone zostaną tematy dotyczące mechanizmów finansowych, inwestycji w technologie biomasowe, ubezpieczenia, a także procedur przetargowych na dostawę i zakup tego biopaliwa.

Prelekcje przygotują dla Państwa przedstawiciele czołowych firm energetycznych, jak również dostawców biomasy, instalacji, urządzeń, rozwiązań, którzy zaprezentują swoje doświadczenia z rynku polskiego i zagranicznego oraz przedstawiciele najważniejszych urzędów, instytutów, instytucji kontrolujących, jak również profesorowie najlepszych uczelni w Polsce.

Nie zabraknie dyskusji, spotkań, rozmów w trakcie konferencji oraz w kuluarach, pytań i odpowiedzi dotyczących najważniejszych problemów nurtujących branżę.

Forum towarzyszyć będzie wieczorny bankiet, który będzie doskonałą okazją do zawarcia nowych kontaktów biznesowych oraz rozmów branżowych, jak również do miłego spędzenia czasu.

Drugiego dnia zapraszamy uczestników w imieniu Gospodarza Forum – firmy PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna – do zwiedzania Elektrowni w Bełchatowie.

Kontakt z organizatorem:

SC Consulting
Al. Jerozolimskie 27/306
00-508 Warszawa

Tel. +48 22 740 67 80
Kom. +48 508 921 590
Faks. +48 22 672 95 89
Email: milena.sowinska@scc.com.pl