Już od osiemnastu lat, przez tradycyjnie dwa marcowe dni w Targach Kielce króluje tematyka ściśle powiązania z energetyką, elektrotechniką oraz energią odnawialną.

XVIII Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX – Nowa Energia to miejsce, w którym corocznie blisko 100 firm prezentuje urządzenia energetyczne i elektroenergetyczne, najnowsze technologie armatury sieciowej, kolektorów słonecznych, pieców opalanych drewnem czy kotłowni opalanych biomasą. Stoiska wypełnia sprzęt związany z odnawianymi źródłami energii, wytwarzaniem, przesyłaniem i dystrybucją energii oraz eksploatacją urządzeń energetycznych i modernizacją tych już istniejących. Równolegle z targami branży energetycznej w Targach Kielce odbywają się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH – wydarzenie poświęcone nowoczesnym technologiom stosowanym w gospodarowaniu odpadami oraz innowacyjnym rozwiązaniom sprzętowym oraz działaniom sprzyjającym ochronie środowiska, które stanowią kompleksowe dopełnienie oferty ENEX-u.

Każdego roku targowe hale odwiedzane są przez 6.000 gości – potencjalnych klientów i partnerów biznesowych naszych wystawców.

Merytoryczne wsparcie branżowych partnerów wystaw corocznie owocuje szeregiem konferencji, spotkań i debat. Targi coraz częściej są miejscem nie tylko prezentowania innowacji produktowych oraz oferty firm, ale stanowią też przestrzeń, w której poruszane są problemy palące dla branży, komentowane są ustawy, wyjaśniane przepisy i dyskutowane nowe rozwiązania. We wszystkich konferencjach, które organizatorzy proponują wystawcom i zwiedzającym targi, nazywanych roboczo „ Kieleckimi spotkaniami z energią”, bierze zawsze udział blisko 1500 osób.

Zapraszamy do udziału w targach ENEX oraz ENEX – Nowa Energia – to najlepsze w kraju miejsce, by zaprezentować swoją ofertę, podejrzeć działania konkurencji, zdobyć klientów, wiedze i nawiązać owocne kontakty biznesowe. Najbliższa edycja wystaw odbędzie się od 5 do 6 marca 2015 roku.
Zapraszamy na Forum Technologiczne redakcji GLOBEnergia 5–6 marca 2015 w Kielcach. Będzie to okazja do przygotowania się na zmieniający się rynek instalacji odnawialnych źródeł energii. W ramach tego dwudniowego wydarzenia odbędą się: 5 marca VIII FORUM POMP CIEPŁA, 6 marca VI FORUM SOLAR+. Przez dwa dni eksperci będą czuwać także w ramach PASAŻU ENERGETYCZNGO, grupy stoisk redakcji GLOBEnergia i odpowiadać na pytania od zainteresowanych.
Źródło: Targi Kielce