Koniec lata to odpowiedni moment, by pomyśleć o dociepleniu poddasza przed nadchodzącym sezonem grzewczym. Co więcej, producenci proponują w tym okresie korzystne ceny swoich produktów do izolacji poddasza i ścian działowych.

 
Trwające promocje powinny zainteresować każdego, kto zastanawia się nad remontem, zaadaptowaniem bądź dociepleniem poddasza przed zbliżającym się sezonem grzewczym.
 
 
Wybierz dobrze, ciesz się ciepłem na poddaszu
Poddasze to z punktu widzenia comiesięcznych rachunków za ogrzewanie dość newralgiczne miejsce – przez nie ucieka zazwyczaj najwięcej ciepła z domu. Skalna wełna pozwala zachować ciepło wewnątrz i zmniejszyć koszty ogrzewania, a dodatkowo oferuje szereg korzyści wynikających bezpośrednio z jej właściwości. Jako materiał niepalny podwyższa bezpieczeństwo pożarowe domu, zaś jej bardzo dobre parametry akustyczne pozwalają wyciszyć dźwięki docierające z zewnątrz oraz z innych pomieszczeń, co jest istotnym argumentem zwłaszcza w przypadku poddasza użytkowego.
 
Na nadchodzące chłody warto przygotować się właśnie teraz, gdy sezon grzewczy za pasem. Wybierając na przykład dostępna na rynku skalną wełnę zyskujemy gwarancję maksymalnie efektywnego ogrzewania domu. Bezpieczne i trwałe materiały izolacyjne to pierwszy krok do stworzenia przytulnego miejsca do spędzania długich jesiennych wieczorów.
 
Źródło: ROCKWOOL Polska