Bramy sekcyjne są uosobieniem atrakcyjnego wyglądu, stabilnej konstrukcji paneli, a także bezpieczeństwa użytkowania.

Nowa propozycja wyróżnia się dodatkiem ułatwiającym wchodzenie do garażu. Brama może zostać wyposażona w drzwi wewnętrzne. Dzięki temu wejście do garażu, wyprowadzenie roweru czy wyciąganie narzędzi nie będzie zmuszało domownika do otwierania bramy, a jedynie drzwi.

Drzwi przejściowe są wykonywane z niskim progiem, o wysokości jedynie 28 mm. Rozwiązanie to sprawia, że przejeżdżanie i przechodzenie przez drzwi stało się wyjątkowo łatwe. Drzwi są zawsze zlokalizowane na środku bramy, a ich profil jest lakierowany w kolorze bramy. Oznacza to, że są one idealnie wkomponowane w powierzchnię bramy.

Minimalna wysokość bramy, w której montowane są drzwi, wynosi 2000 mm, z kolei szerokość drzwi przejściowych ma aż 835 mm. Światło przejścia sięga 755 mm. Rozwiązanie to dostępne jest w modelach bram Euroline, Eurotrend, Euroflair i Eurotwin firmy Normstahl Entrematic. Drzwi przejściowe w bramie dostarczane są z samozamykaczem. Mechanizm ten powoduje samoczynny powrót drzwi do położenia zamknięcia, oczywiście w kontrolowany sposób. Oznacza to, że drzwi nie będą się obijały o bramę i nie będą hałasowały za każdym razem, kiedy będziemy je zamykać.

Źródło: Normstahl Entrematic