W dniach 28-29 listopada w Krakowie odbędzie się II edycja Targów Modernizacji Budynków. Wśród wielu interesujących tematów będą między innymi te, dotyczące tzw. inteligentnych domów.

 
Sam ustawi oświetlenie, dobierze odpowiednią temperaturę, idealną w danym momencie dnia i pory roku. Włączy klimatyzację, kiedy za oknem upał i wyłączy, kiedy zrobi się chłodniej. Zamknie rolety w jednym czasie, zgasi światło w pomieszczeniach, w których nikt od dłuższego czasu nie przebywa. Zadba o bezpieczeństwo, stając się dla złodziei twierdzą nie do zdobycia.

docieplenia TMB 2012 Wielu z nas chciałoby posiadać taki… inteligentny dom. I to właśnie zagadnienia związane z najnowszymi trendami w budownictwie będzie jednym z tematów podejmowanych podczas II edycji Targów Modernizacji Budynków.

docieplenia TMB 2012Wydarzenie, które zadebiutowało w kalendarzu Targów w Krakowie w zeszłym roku od razu zyskało uznanie w branży budowlanej. Dotyczy bowiem niezwykle aktualnego tematu jakim są zagadnienia związane z efektywną modernizacją obiektów w oparciu o nowoczesne i ekologiczne technologie ze szczególnym uwzględnieniem budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Oprócz prezentacji najnowszych technologii i produktów w trakcie dwóch dni Targów odbędą się seminaria z udziałem ekspertów z Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego oraz Wydawnictwa GlobEnergia, będą miały miejsce liczne pokazy, a także zostaną ogłoszone wyniki konkursu na najlepiej zmodernizowany budynek w Polsce.

 docieplenia 2012 d1 050 docieplenia 2012 d2 017 

TMB-logopictogramII edycja Targów Modernizacji Budynków

Kraków, 28-29 listopada 2013 r.