„Diamenty Forbesa 2018” to ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Firma Immergas Polska znalazła się pośród laureatów. Organizatorem konkursu jest redakcja „Forbes” we współpracy z wywiadownią Bidnode Polska. Wyniki rankingu opracowano na podstawie metody wyceny wartości firm (połączenia metody majątkowej i dochodowej). Kluczowymi kryteriami były między innymi:

– wyniki finansowe za lata 2015-2017,

– wartość majątku,

– historia płatnicza,

– wiarygodność płatnicza,

– brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Lista tegorocznych laureatów została opublikowana na łamach raportu, który ukazał się wraz z drugim numerem miesięcznika Forbes.

Ranking „Diamenty Forbesa” jest jednym z najbardziej prestiżowych w kraju, wyróżnia przedsiębiorców, innowatorów oraz ludzi sukcesu.

 

– „Wyróżnienie Immergas w tym elitarnym rankingu to dla nas wielki zaszczyt, a jednocześnie potwierdzenie, że wypracowana strategia rozwoju naszej firmy jest właściwa. Obecność w gronie najlepszych firm w Polsce daje nam ogromną satysfakcję i stanowi motywację do dalszego rozwoju. Sukces Immergas zawdzięczamy nie tylko ciężkiej pracy i skutecznej koncepcji biznesu, ale również naszym partnerom handlowym, wykonawcom i klientom, którzy obdarzyli naszą markę zaufaniem” – mówi Maciej Czop, Dyrektor Zarządzający firmy Immergas Polska Sp. z o.o.

 

Diamenty Forbesa to nie jedyna nagroda, jaką Immergas Polska otrzymał w ostatnim czasie. Firma ma na swoim koncie takie wyróżnienia, jak : Laur Klienta, Grand Prix, Budowlana Marka Roku, System Instalacyjny Roku czy Złoty Instalator. Każde z nich to wyraz uznania dla działalności firmy, jakości i niezawodności produktów, a także najlepsze potwierdzenie wiarygodności marki wśród klientów oraz partnerów biznesowych.