Firma Kabe jest partnerem aranżacyjnym wystawy Widoczne Niewidoczne w Muzeum Narodowym w Warszawie. W związku z tym ogłasza konkurs! Aby wziąć w nim udział, wystarczy tylko pod ich postem konkursowym na Facebooku odpowiedzieć jakie trendy według Ciebie wracają po latach i który z nich najbardziej Ci się podoba.

O Kabe

Firma Farby Kabe Polska jest szwajcarskim przedsiębiorstwem produkcyjnym, działającym na polskim rynku od 1995 roku. Jest to również nasz partner! W ciągu wieloletniej działalności w Polsce stali się wiodącym dostawcą produktów na elewacje i do wnętrz, takich jak: masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji oraz inne produkty chemii budowlanej.

Malowanie z wyższej półki

Widoczne Niewidoczne, to wystawa 143 obrazów z Kolekcji Malarstwa Współczesnego MNW. Światło dzienne ujrzą dzieła rzadko pokazywane publiczności i przechowywane w magazynach. Obrazy zostały zaprezentowane w dziesięciu kategoriach tematycznych, a sama ekspozycja pozwala obserwować, jak trendy ewoluują lub wracają po latach. Wśród dzieł można znaleźć prace m.in. Zdzisława Beksińskiego, Stanisława Ignacego Witkiewicza, Jerzego Rosołowicza czy Tadeusza Kantora.

Jak wziąć udział w konkursie?

Uczestnikiem konkursu może zostać każdy, kto ukończył 18 lat, posiada aktywne konto na Facebooku i jest na nim fanem profilu FarbyKabe.
Zadanie konkursowe jest bardzo proste! Każdy uczestnik ma za zadanie pod postem konkursowym odpowiedzieć na pytanie, jakie trendy według niego wracają po latach i który z nich najbardziej mu się podoba. Każdy Uczestnik Konkursu może opublikować jedną odpowiedź.

Zgłoszenia i nagrody

Na pytanie “Jakie trendy wracają po latach i który z nich najbardziej Ci się podoba” należy odpowiedzieć pod postem konkursowym do 15 lipca 2019 roku. Wyniki, a tym samym lista wyłonionych zwycięzców zostanie ogłoszona już 17 lipca. Nagrodą są bilety na Galerie Stałe bez limitu czasowego w Muzeum Narodowe w Warszawie. Pojedyncze bilety na wystawy może wygrać aż 6 osób!

Link do posta konkursowego zamieszczamy TUTAJ!

Zapraszamy do wzięcia udziału, a zwycięzcom życzymy miłego zwiedzania!

Redakcja Termomodernizacja

Wydawcą portalu jest GLOBEnergia Sp. z o.o.