Nowa odsłona kotłów kondensacyjnych, nowe lepsze ceny dostępne są już od 1 lipca. Wśród nowości znalazły się takie urządzenia jak: Vitodens 100-W, Vitodens 111 i Vitodens 300-W.

 

 

Uzupełnieniem oferty są nowe grzejniki firmy Viessmann wykonane z wysokiej jakości stali co zapewnia dużą trwałość, a dzięki starannemu wykonaniu nie tylko estetycznie wyglądają ale również posiadają doskonałe parametry grzewcze.

 

Technika kondensacyjna staje się coraz bardziej popularna, nie mniej jednak jedynie urządzenia najwyższej jakości są w stanie zapewnić sprawność do 109%. Kotły kondensacyjne firmy Viessmann są wykonane z najlepszych materiałów, dzięki czemu w najbardziej efektywny sposób wykorzystują surowce energetyczne, zapewniając poczucie komfortu cieplnego oraz oszczędności.

 

Firma Viessmann może zaproponować szeroki wybór kondensacyjnych gazowych kotłów wiszących. Począwszy od najprostszych, dostępnych dla każdego kotłów Vitodens 100-W, które od lipca dostępne są w najnowszej wersji WB1C z powiększonym do 1:4 zakresem modulacji, a skończywszy na najbardziej zaawansowanych technicznie kotłach Vitodens 300-W, które charakteryzują się m.in. modulacją do 1:10 i energooszczędnymi elektronicznie sterowanymi pompami obiegowymi a także zmodyfikowaną funkcją Lambda Pro Control 2.0, która odpowiada za stałe monitorowanie składu mieszanki gazowo powietrznej. Dzięki temu spalanie gazu zawsze jest optymalne.

 

Warte uwagi są powstałe na bazie kotłów Vitodens 200-W i Vitodens 300-W, a więc zawierające wszystkie funkcje samodzielnych jednostek Vitodens 200-W i 300-W kompaktowe centrale grzewcze: Vitodens 222-F i Vitodens 333-F a także dedykowane instalacjom solarnym Vitodens 343-F i Vitodens 242-F. W jednej, stojącej obudowie znajdziemy kompletny gazowy kocioł kondensacyjny i zbiornik na ciepłą wodę użytkową. Wersja Vitodens 222-F występuje w dwóch typach, z zasobnikiem ładowanym warstwowo, lub zalecany tam gdzie mamy do czynienia z twardszą wodą, z podgrzewaczem z wężownicą. Modele Vitodens 343-F i 242-F oprócz kotła z zasobnikiem ładowanym warstwowo wyposażone są w wężownicę do podłączenia instalacji solarnej. Wymienione urządzenia popularnie zwane „lodówkami” mają bardzo dobrze wykonane obudowy, mogą więc być ustawiane np. w kuchni czy łazience idealnie komponując się z pozostałymi elementami zabudowy.

 

vito100

Kliknij obrazek by powiększyć.

 

vito111

Kliknij obrazek by powiększyć.

 

vito300

Kliknij obrazek by powiększyć.

 

Klient może zakupić kompletne systemy począwszy od kotła, poprzez zasobnik, przewody, pompy, zawory mieszające wraz z elektroniką sterującą i silnikami, skończywszy na grzejnikach z głowicami termostatycznymi lub ogrzewaniu podłogowym. Chcąc regulować pracą układu użytkownik nie będzie musiał wchodzić do kotłowni. Wszystkie potrzebne nastawy może wykonać np. z pokoju korzystając z regulatorów z serii Vitotrol. A gdyby zaszła potrzeba włączenia lub wyłączenia kotła zdalnie można to zrealizować dzięki modułowi Vitocom GSM, który steruje pracą kotła lub pompy ciepła odbierając od właściciela polecenia przesłane w wiadomości tekstowej SMS.

Na stronach internetowych www.viessmann.pl mogą Państwo wysłać zapytanie ofertowe. Doradcy z firmy Viessmann odpowiedzą na Państwa pytania, a także przygotują specjalną ofertę produktów, która będzie dostosowana do danej inwestycji. Dzięki temu wszelkie wątpliwości, które wiążą się z  zakupem, zostaną rozwiane.

 

Źródło: Viessmann

 

Więcej informacji:
http://www.viessmann.pl/pl/portret_Viessmann/nowa_oferta_2012.html