Konferencje

VI edycja FORUM POMP CIEPŁA 26.02.2013, Kielce, podczas ENEX Nowa Energia
Przedstawiciele branży, instalatorzy, projektanci oraz inwestorzy spotykają się by zapoznać się z nowymi kierunkami dla technologii pomp ciepła. FORUM POMP CIEPŁA to jedyna w Polsce cykliczna impreza odbywająca się, co roku podczas kieleckich targów ENEX NOWA ENERGIA.
 VI edycja FORUM POMP CIEPŁA 26.02.2013, Kielce

 wwww

 

   
solar oferta
IV edycja FORUM SOLAR+ 27.02.2013, Kielce, podczas ENEX Nowa Energia
Cykliczne wydarzenie. Prawidłowo dobrana i zamontowana instalacja, cechy i korzyści z realizacji instalacji słonecznych i fotowoltaicznych to wybrane tematy poruszane z przedstawicielami branży, projektantami i inwestorami. 
IV edycja FORUM SOLAR+ 27.02.2013, Kielce
pdff
 

 

 

pasaxenex oferta
PASAŻ ENERGETYCZNY. Skupiamy się w jednym miejscu i czasie ! Pasaż to kompleks stoisk eksperckich z gotową zabudową targową dla Sponsora. Ekspozycja w formie wyspy obsługiwana jest przez Redakcję Globenergia. W założeniach projektu Wystawca otrzymuje gotowe zaplecze do prezentacji oferty firmy i rozmowy z Klientem podczas targów. Redakcja zapewnia również serwis medialny tego wydarzenia.
PASAŻ ENERGETYCZNY ENEX, 26–28.02.2013, Kielce
pdff
 

 

 

 energia oferta
FORUM Energia w Gminie to wydarzenie skierowane do przedstawicieli władz lokalnych: burmistrzów, wójtów, prezydentów miast, kierowników i referentów z działów ochrony środowiska, zamówień publicznych i inwestycji. Energia w Gminie to forum kładące nacisk na praktykę inwestycyjną. Każdej edycji zazwyczaj towarzyszy wizyta studyjna. 
 V edycja ENERGIA W GMINIE, kwiecień 2013, Niepołomice
pdff
 

 

 

 sacro oferta
SacroEnergia. Cykliczne wydarzenie poświęcone technologiom energooszczędnym i ekologicznym w budownictwie sakralnym. Spotkanie ekspertów z branży grzewczej i OZE z ekonomami kościelnymi ma na celu zwrócenie uwagi na korzyści, jakie płyną z zastosowania nowoczesnych technologii OZE w budownictwie sakralnym 
VI edycja KONFERENCJA SACROENERGIA, 18.06.2013, Kielce, SACROEXPO
pdff
 
 
 pasazsacro oferta
PASAŻ ENERGETYCZNY. Skupiamy się w jednym miejscu i czasie ! Pasaż to kompleks stoisk eksperckich z gotową zabudową targową dla Sponsora. Ekspozycja w formie wyspy obsługiwana jest przez Redakcję Globenergia. W założeniach projektu Wystawca otrzymuje gotowe zaplecze do prezentacji oferty firmy i rozmowy z Klientem podczas targów. Redakcja zapewnia również serwis medialny tego 
wydarzenia.
PASAŻ ENERGETYCZNY SACROEXPO 17-19.06.2013, Kielce, SACROEXPO
pdff
 

 

 

wiatr oferta
FORUM ENERGII WIATRU to wydarzenie skierowane do osób zainteresowanych zagadnieniami energetyki wiatrowej. Co roku podczas targów ENEX Nowa Energia, Redakcja GLOBEnergia wraz z targami Kielce organizuje wydarzenie podczas którego przedstawiciele branży energetyki wiatrowej, inwestorzy, władze samorządowe oraz pasjonaci Odnawialnych Źródeł Energii mają niepowtarzalną okazję do poznania i poszerzenia wiedzy na temat tego rodzaju rozwiązań. 
V edycja FORUM WIATR+ wrzesień 2013
pdff
   
 konfernen KONGRES
IV Ogólnopolski Kongres Geotermalny  spotkane orgaizowane przez Polskie Stowarzyszenie Geotermiczne, PEC Geotermię Podhalańską SA, Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN oraz AGH – Katedrę Surowców Energetycznych. Kongres obejmuje: sesje referatowe, sesje z udziałem firm działających w branży geotermalnej oraz po kongresowa wycieczka techniczna do wybranych obiektów geotermalnych na Podhalu.
IV KONGRES GEOTERMALNY 30.09-02.10.2013, Zakopane
pdff
   
globpelen
Energetyzujemy branżę! GLOB PEŁEN ENERGII to niekonwencjonalne spotkania Ekspertów OZE. Wydarzenie przyciąga uwagę wielu inwestorów, przedsiębiorców zainteresowanych nowymi technologiami, nowinkami technicznymi i inwestycjami przyszłości. To miejsce dialogu i dyskusji z Ekspertami z zakresu efektywności energetycznej. 
IMPREZA TARGOWA GLOB PEŁEN ENERGII, październik 2013, POLEKO, Poznań
pdff
 
 
kolo oferta
Zabawa i promocja! KOŁO PEŁNE ENERGII to zabawa edukacyjna i atrakcja dodatkowa towarzysząca wydarzeniom targowym. Uczestnicy otrzymują pytania i zadania z zakresu OZE. Trzy poziomy trudności, możliwość tworzenia drużyn i sportowa rywalizacja wzbudzają wiele pozytywnych emocji! Pole sponsora daje radość zwycięzcom a dla Partnerów Koła Pełnego Energii jest doskonałym utrwaleniem wizerunku firmy, której edukacja OZE wpisana jest w strategię działania. 
KOŁO PEŁNE ENERGII, Impreza edukacyjna
pdff
   
solarszkolenia
Solar + to unikalne spotkania inwestorów z praktykami z branży fotowoltaicznej. Program warsztatów ma na celu przeprowadzenie kursanta przez kompleksowy proces inwestycji fotowoltaicznej. Nie zabraknie w nim odniesienia do projektu nowej ustawy o OZE, przedstawione zostaną też zasady ekonomiki instalacji fotowoltaicznych oraz system opodatkowania zielonej energii w myśl projektowanego nowego systemu wsparcia. 
WARSZTATY FOTOWOLTAICZNE SOLAR+
pdff

 

Zostań partnerem wydarzeń! Wystąpienia lub stolik ekspercki, dystrybucja materiałów reklamowych (w tym na płytach CD), rozstawienie rollup’ów, umieszczenie loga partnera na materiałach konferencyjnych, umieszczenie informacji na stronach internetowych www.globenergia.pl oraz www.termo24.pl. Specjalna oferta pakietowa z reklamą w czasopiśmie oraz w serwisach internetowych.