Każda próba podjęcia wyzwania o nazwie termomodernizacja, niesie za sobą wiele dodatkowych zagadnień. Warto w tym miejscu dodać, że samych zabiegów termomodernizacyjnych jest bardzo dużo, nie sposób je tu wypisać. Każdy z nich niesie pytania, które nie dają spokoju inwestorowi. Wybierając materiał czy element często wybieramy między jakością i ceną.

Wychodząc naprzeciw wszystkim zainteresowanym tematem termomodernizacji, postaramy się zgromadzić jak najwięcej informacji w jednym miejscu. Raz w miesiącu pojawi się zestawienie dostępnych na rynku materiałów, elementów lub urządzeń, które odgrywają ważną rolę w termomodernizacji.
W maju, jako pierwsze pojawią się okna.
Okna są bardzo istotnym elementem przygody z termomodernizacją. Dobra szczelność gwarantuje odpowiednio niskie straty ciepła. Przeszklona powierzchnia to również zyski cieplne od Słońca. Nie można pozwolić, żeby jedynym parametrem determinującym wybór okna była cena. Warto wiedzieć co decyduje o właściwościach termoizolacyjnych okna oraz na co jeszcze trzeba zwrócić uwagę przy ich zakupie.
 
W zestawieniu będzie można znaleźć między innymi właściwości techniczne okien różnych producentów, dostępne wymiary i wiele innych. 
 
 
Zapraszamy na Termo24.pl