Viessmann zaprasza do nowych produktów w ofercie, dotyczących właśnie opieki serwisowej!
Firma Viessmann zapewnia wszechstronną opiekę nad urządzeniami, począwszy od ich pierwszego uruchomienia, a skończywszy na przeglądach i czynnościach serwisowych. Od niedawna, w ofercie firmy dostępne są pakiety serwisowe.

Pakiet serwisowy to komplet usług związanych z urządzeniem, świadczonych przez firmę Viessmann na rzecz Użytkownika, o z góry określonym zakresie (w zależności od typu pakietu), sprecyzowany w regulaminie.

Program Pakietów Serwisowych firmy Viessmann obejmuje, w zależności od wybranego wariantu, następujące usługi:

  • przegląd eksploatacyjny
  • koszt wymiany części eksploatacyjnych
  • wydłużoną gwarancję urządzenia

Decydując się na skorzystanie z usług oferowanych przez firmę Viessmann oraz sieć Firm Serwisowych można zyskać pewność kompleksowej i profesjonalnej opieki serwisowej oraz gwarancję niezawodnego i efektywnego działania urządzenia.

Trzy pakiety do wyboru!

W ofercie firmy znajdujemy trzy pozycje do wyboru:

Basic – obejmuje przegląd eksploatacyjny i bezpłatny dojazd
Comfort – obejmuje przegląd eksploatacyjny, bezpłatny dojazd, części zamienne niezbędne do wykonania przeglądu, możliwość udziału w konkursie
Premium – obejmuje przegląd eksploatacyjny, bezpłatny dojazd, części zamienne niezbędne do wykonania przeglądu, możliwość udziału w konkursie, wydłużoną gwarancję na zasadach określonych w regulaminie (wydłużona gwarancja to ochrona pogwarancyjna na urządzenie udzielana przez firmę Viessmann Użytkownikom posiadającym aktywny Pakiet Serwisowy Premium.)

Tu ważne – przegląd eksploatacyjny to szereg czynności niezbędnych do zachowania sprawności technicznej urządzenia, w tym do utrzymania udzielonej na Urządzenie gwarancji jakości, zależny od rodzaju/typu urządzenia oraz okresu jego eksploatacji, wykonywany jeden raz w roku przez Serwisanta, w terminie określonym wspólnie z Użytkownikiem.

Masz pakiet? Weź udział w konkursie!

Dla osób, które wybiorą pakiet obsługi serwisowej Comfort lub Premium czeka wyjątkowy konkurs!
Chodzi i najlepsze hasło reklamowe! Zwycięzca otrzyma dwa bilety na konkurs indywidualny, rozpoczynający Puchar Świata w skokach narciarskich 2019/2020, który w dniu 24. listopada 2019 (niedziela) odbędzie się na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince.

Co trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie?

  1. Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu.
  2. Zarejestruj swoje urządzenie w portalu Mój Viessmann.
  3. Zamów Pakiet Serwisowy.
  4. Prześlij swoje hasło reklamowe.
  5. Czekaj na wyniki!

Viessmann Polska

Producent systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych