Kompaktowa pompa ciepła WPC o mocach 4, 5, 7, 10 i 13 kW z wbudowanym zasobnikiem ciepłej wody użytkowej o pojemności 200 litrów to idealne rozwiązanie dla domów jednorodzinnych.
 
Zastosowanie i optymalny dobór najlepszych materiałów/komponentów oraz najnowocześniejsza technologia produkcji pozwoliły na uzyskanie najwyższych współczynników efektywności energetycznej na rynku COP=5,02! Pompa przystosowana jest do pracy w systemach ogrzewania podłogowegogrzejnikowego oraz ciepłej wody użytkowej. Dodatkową funkcję chłodzenia pasywnego posiada wersja WPC…Cool. 
 
Nowa konstrukcja pompy ciepła umożliwia oddzielenie układu chłodniczego (górna część) od układu zasobnika (dolna część), co pozwala na zoptymalizowanie i ułatwienie transportu pompy ciepła do miejsca docelowego montażu. W części frontowej urządzenia, w panelu wykonanym z aluminium, zabudowana jest nowoczesna automatyka sterująca WPMi3, która umożliwia w pełni automatyczną regulację systemu zależną od temperatury zewnętrznej oraz pełni funkcje zabezpieczające.
 
Tylko teraz pompy WPC i WPC Cool w atrakcyjnych cenach:
 
 
Źródło: Stiebel Eltron – Polska Sp. z o.o.