Firma Viessmann zaprasza do Programu Instalator 2014, który adresowany jest do najbardziej profesjonalnie działających firm wykonawczych z zakresu instalacji grzewczych w Polsce.

Najwyższa jakość i dążenie do perfekcji to jedna z głównych zasad działania firmy Viessmann.  We współpracy przyświeca jej zasada partnerstwa i uczciwości w celu osiągnięcia wspólnego sukcesu. Z tego właśnie powodu postanowili dodatkowo premiować Państwa aktywność zawodową.

Na czym polega Program Instalator 2014?
Uczestnictwo w Programie zmienia w Państwa codziennym funkcjonowaniu w zasadzie jedną rzecz – od tej pory za zakup produktów firmy Viessmann otrzymacie dodatkową premię na specjalnie przygotowaną dla Państwa kartę płatniczą Bonus. To jej posiadacz decyduje na co premia na karcie zostanie wykorzystana. Firma Viessmann cyklicznie będzie wprowadzać specjalne promocje dla uczestników Programu.

Kto może wziąć udział w Programie Instalator 2014?
Do Programu Instalator 2014 zapraszamy firmy wykonawczo – instalacyjne, które dokonają zakupu i montażu na terenie RP produktów marki Viessmann i które nie wiąże z firmą Viessmann wcześniej podjęta współpraca handlowa.

Źródło: Viessmann