Junkers zaprasza wszystkich instalatorów do uczestnictwa w programie Instaluj Nagrody. Aby wziąć w nim udział, wystarczy rejestrować, na stronie internetowej dedykowanej programowi, instalowane przez siebie urządzenia.

To już kolejna odsłona programu Instaluj Nagrody. Nowością w tegorocznej edycji jest możliwość uczestnictwa w programie również instalatorów, którzy jeszcze nie posiadają autoryzacji Junkers. Do programu dołączono także nowe urządzenia wprowadzone do oferty w 2014 roku.
Zasady są bardzo proste. Każdy uczestnik musi zalogować się na stronie www.instalujnagrody.pl a następnie rejestrować na niej instalowane przez siebie urządzenia uwzględnione w programie. Za każde zainstalowane i prawidłowo zarejestrowane urządzenie, uczestnik otrzyma przeliczalne na nagrody punkty. 
Konkurs przewiduje podział rejestrowanych urządzeń na dwie kategorie produktowe: TERMY i POZOSTAŁE URZĄDZENIA (kotły, kolektory słoneczne, pompy ciepła, moduł MB100-LAN).

Program będzie trwać od 1 września do 30 listopada 2014 roku i będzie składać się z trzech miesięcznych etapów. W każdym etapie i w każdej kategorii, po przekroczeniu wyznaczonego, minimalnego progu punktowego, przyznawana będzie nagroda gwarantowana. Nagrody gwarantowane będą różne w każdym etapie, w kategoriach produktowych i w grupach uczestników. Będą to m.in.: funkcjonalna torba podróżna na kółkach, praktyczny organizer bagażnika, poręczna skrzynka narzędziowa, markowe zestawy kluczy płaskich i nasadowych oraz spodnie robocze.

Każdy Autoryzowany Instalator marki Junkers będzie mógł zdobyć dwie nagrody główne (jedną w kategorii TERMY, drugą w kategorii POZOSTAŁE URZĄDZENIA). Musi tylko uzyskać największą liczbę punktów w danej kategorii. Nagrody główne będą wybierane indywidualnie przez zwycięzców z listy, która znajdzie się na stronie: www.instalujnagrody.pl .

Źródło: Junkers