Kilka słów na temat kondensacyjnego kotła Vitodens 100-W

Akcja promocyjna obejmuje zakup gazowego kotła kondensacyjnego Vitodens 100-W. Posiada on wymiennik ciepła Inox-Radial wykonany ze stali szlachetnej. Sprzęt charakteryzuje się stosunkowo niewielkim zużyciem energii wykorzystując ciepło utajone ze spalin. To rozwiązanie umożliwia osiągnięcie sprawności na poziomie sięgającym nawet 98%. Moc promocyjnego kotła gazowego może przyjąć od 6,5 do 35 kW. Użytkowanie kotła Vitodens 100-W zapewnia wysoką opłacalność wytwarzania energii cieplnej. Jego praca jest bezpieczna i efektywna. Warto też dodać, że korzystanie z tego sprzętu zmniejsza koszty ogrzewania i nie szkodzi środowisku naturalnemu.
Kondensacyjny wiszący kocioł gazowy Vitodens 100-W może zostać zamontowany w pomieszczeniach mieszkalnych, takich jak łazienka, kuchnia, czy pomieszczenie gospodarcze. Dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie go np. nad pralką, zmywarką lub blatem kuchennym.

Co jeszcze obejmuje promocja?

Oprócz samego kotła gazowego producent przygotował dodatkowe elementy uatrakcyjniające ofertę. Warto wspomnieć również o loterii, w której może wziąć udział każdy kto zakupi sprzęt promocyjny. Do wygrania są m.in. elektryczne hulajnogi, wakacyjne vouchery oraz oczyszczacze powietrza.

Podgrzewacz c.w.u

W promocyjnym zestawie Viessmann oferuje także podgrzewacz do ciepłej wody użytkowej. Może nim być Vitocell 100-W o pojemności od 100 do 150 litrów albo Vitocell 200-V wykonany ze stali nierdzewnej o pojemności 140 litrów.

5 lat gwarancji

Dodatkowo klient w ramach wakacyjnej oferty otrzymuje gratis 5 lat gwarancji na zakupiony sprzęt. Aby otrzymać gwarancję wystarczy zastosować się do zaleceń, które obejmują:
· zakup i zlecenie uruchomienia kotła gazowego przez dedykowaną firmę partnerską,
· rejestrację zakupu na stronie firmy Viessmann,
· elektroniczne podpisanie umowy Programu Wydłużonej Gwarancji,
· okresowe wykonywanie przeglądów urządzenia.

Termostat pokojowy PSOP

Przy zakupie kotła gazowego Vitodens 100-W klient otrzymuje dodatkowo elektroniczny termostat pokojowy PSOP. Jego zadaniem jest utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach. Do jego zalet można zaliczyć możliwość wyposażenia w czujnik temperatury podłogi. Posiada program dzienny oraz tygodniowy. Jego dotykowy szklany panel jest też łatwy w obsłudze.

Elementy konstrukcyjne o których warto wspomnieć

Oferta gwarantuje również wyposażenie urządzenia w armaturę zabezpieczającą oraz naczynie przeponowe o pojemności 8 litrów. Element przyłączeniowy kotła znajduje się po stronie spalin.

Zapraszamy do skorzystania z promocji!

Viessmann Polska

Producent systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych