Pompy ciepła Dimplex to urządzenia, które wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne oraz inteligentne systemy sterowania. To jedne z najbardziej wydajnych urządzeń na rynku!

Akcja promocyjna, którą pod koniec maja uruchomił producent, zapewnia możliwość zakupu pompy ciepła w znacznie obniżonej cenie.

Oszczędź środowisku i swojej kieszeni!

Oferta pomp ciepła Dimplex jest bogata i gotowa sprostać różne wymagania dotyczące systemów grzewczych. Wśród niej, coraz większą popularnością cieszą się powietrzne pompy ciepła do montażu wewnętrznego oraz rozwiązania kompaktowe.
Oferta dostępna jest tylko u Autoryzowanych Partnerów Glen Dimplex Polska i obowiązuje od 20 maja 2019 r. do odwołania! Wśród modeli które zostały objęte ofertą znajdują się między innymi:

  • SI 6-22TU 1-sprężarkowe, gruntowe pompy ciepła

Wyróżnia je bardzo wysoka wydajność, cicha praca, nowoczesna automatyka i niezawodny układ chłodniczy wykorzystujący najnowsze rozwiązania techniczne. SI 6-14TU można zintegrować z buforem PSP 100E.

 

 

 

 

  • SIK 6-14TES 1-sprężarkowe kompaktowe, gruntowe pompy ciepła

Bogato wyposażone kompaktowe, gruntowe pompy ciepła ze zintegrowanymi komponentami instalacji dolnego i górnego źródła ciepła. Urządzenia wyróżniają się również wysoką wydajnością, nowoczesną automatyką oraz niewielkimi wymiarami przekładającymi się na oszczędność miejsca montażu. Pompy ciepła SIK 6-14TES można zintegrować z buforem PSP 100E.

 

 

 

  • LA 6-18S-TU 1- i 2-sprężarkowe, powietrzne pompy ciepła do montażu zewnętrznego

Powietrzne pompy ciepła, których wydajność można śmiało porównać nawet z gruntowymi pompami ciepła! Niezwykle cicha konstrukcja zamknięta jest w obudowie, którą opcjonalnie można zamówić w dowolnym kolorze RAL (1625 kolorów).

 

 

 

Pełne zestawienie modeli, które podlegają promocji znajdziecie w broszurze promocyjnej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Dimplex

Po prostu wyższa wydajność