Optymalne wykorzystanie energii jest jednym z najbardziej aktualnych tematów w dziedzinie ogrzewania i chłodzenia. Wśród energooszczędnych systemów instalowanych w nowoczesnym budownictwie, bez wątpienia największą przyszłość mają urządzenia oparte na odnawialnych źródłach energii. Pompy ciepła Dimplex to wysokiej jakości urządzenia, które wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne oraz inteligentne systemy sterowania. To także jedne z najbardziej wydajnych urządzeń na rynku. Dostępna do odwołania oferta specjalna, pozwala je nabyć w promocyjnych cenach!

Oferta

Oferta pomp ciepła Dimplex jest bardzo bogata, co sprawia, że każdy potencjalny nabywca znajdzie coś dla siebie. Oferta sprosta nawet tym najbardziej wygórowanym wymaganiom dotyczącym systemu grzewczego.

Wśród niej, coraz większą popularnością cieszą się powietrzne pompy ciepła do montażu wewnętrznego oraz rozwiązania kompaktowe. Dimplex reagując na potrzeby rynku, systematycznie uatrakcyjnia swoją ofertę. Akcja specjalna daje możliwość zakupu wybranych modeli pomp ciepła Dimplex w bardzo niskich cenach.

Co znajdziemy w ofercie?

W ofercie firmy Dimplex znajdziemy wysoce wydajne pompy, charakteryzujące się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Są to :

  • 1-sprężarkowe, gruntowe pompy ciepła
  • 1-sprężarkowe kompaktowe, gruntowe pompy ciepła
  • 1- i 2-sprężarkowe, powietrzne pompy ciepła do montażu zewnętrznego
  • 1-sprężarkowe kompaktowe, powietrzne pompy ciepła do montażu wewnętrznego
  • 1-sprężarkowe, powietrzne pompy ciepła do montażu wewnętrznego
  • 1- i 2-sprężarkowe, powietrzne pompy ciepła do montażu wewnętrznego

Zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej! Oferta dostępna jest tylko u Autoryzowanych Partnerów Glen Dimplex Polska i obowiązuje od 20 maja 2019 r. do odwołania!

Dimplex

Po prostu wyższa wydajność