Miniona edycja targów ENEX i ENEX Nowa Energia, które od 30 do 31 marca odbyły się w Targach Kielce, cieszy się pozytywną opinią wystawców i zwiedzających. Ofertę ponad 150 firm z Polski i świata poznało ponad 4,5 tysiąca zwiedzających. Tematem przewodnim XIX Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX orazXIV Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia byłowytwarzanie, przesyłanie i dystrybucja energii, jej użytkowanie i metody oszczędzania oraz systemy ciepłownicze i wytwarzanie ciepła.

Przed nami jubileuszowa – dwudziesta edycja targów ENEX oraz piętna edycja targów ENEX Nowa Energia. Aktualnie zespół targowy pracuje nad rozszerzeniem oferty tych targów. Już teraz wiadomo, że w programie pojawią się ponownie ważne dla branży konferencje:Forum Pomp Ciepła oraz Forum Fotowoltaiczne. Nowością będzieAleja Kotłów.

W Bielsku Białej podczas EnergeTab menadżerowie targów prowadzą rozmowy z potencjalnymi wystawcami, jak również szukają ciekawych tematów, które można zaszczepić na gruncie kieleckim.

Źródło: ENEX