Potrzebujesz systemu grzewczego, który jest zawsze technicznie sprawny? Który jest na bieżąco optymalizowany i zgłasza, zanim konieczne będą jakiekolwiek czynności serwisowe. System, który działa automatycznie – bez stresu, kłopotów i bez zbędnego wysiłku?

Drodzy Instalatorzy, Projektanci i Klienci, firma Dimplex ma przyjemność zaprezentować Wam prawdziwą innowację – System M.

Są to pompy ciepła, które opracowano całkowicie na nowo: są wyjątkowo proste w zamawianiu, montażu, eksploatacji i jednocześnie bardzo wszechstronne pod względem zastosowania i funkcjonalności.

Wygoda, pewność, niezawodność

System M jest zawsze gotowy do działania i w stale aktualizowany. Instalując System M możesz mieć pewność, że będzie on właściwie skonfigurowany od pierwszego uruchomienia, a w trakcie codziennej pracy, automatycznie zgłosi online wszelkie odchylenia parametrów, co umożliwia ukierunkowaną diagnozę i usuwanie błędów.

System M oferuje nowe możliwości instalatorom oraz użytkownikom, a jego wzornictwo i modułowa konstrukcja są wręcz unikalne i wyznaczają nowe standardy na rynku pomp ciepła. System M to system wręcz doskonały.

System M osiąga doskonałą równowagę i łączy: inteligentną i funkcjonalną konstrukcję z wysoką wydajnością, cichą pracą, jakością i niewielkimi wymiarami.

Co więcej, System M pozwala cieszyć się z wszystkich tych zalet jednocześnie, a dla użytkownika, w największym skrócie oznacza to po prostu wyjątkowy komfort. „Wyliczyliśmy ile wariantów konfiguracyjnych będzie potrzebnych, żeby spełnić wszystkie wymagania”, mówi Dirk Eggers. „Jednocześnie sprawiliśmy, że wybór właściwej konfiguracji jest łatwiejszy niż kiedykolwiek.” Tak łatwy, jak korzystanie z systemu grzewczego poprzez nasz dotykowy panel sterowania lub wyłącznie poprzez aplikację w smartfonie.

Komfort i wysoka efektywność energetyczna

Potrzebujesz systemu grzewczego, który nie będzie kompromisem pomiędzy komfortem i wydajnością? Który działa sam z siebie tak oszczędnie, jak to tylko możliwe. Który na pewno spłaci się w dłuższej perspektywie, i który spełnia standardy przyszłości już dzisiaj?

Taki jest właśnie System M – wyjątkowo wydajny i to na trzy różne sposoby.

  • Po pierwsze: tylko pompy ciepła, takie jak System M osiągają efektywność energetyczną klasy A++, której nie są w stanie osiągnąć żadne urządzenia gazowe, a tym bardziej olejowe.
  • Po drugie: System M integruje bardzo wiele możliwości i funkcji, które sprawiają, że osiąga on najwyższe wartości efektywności energetycznej dla urządzeń systemowych.
  • Po trzecie: System M został wyposażony w najnowocześniejszy dostępny na rynku system sterowania. Łączy on najwyższy komfort, wydajność i eliminuje udział sztywnej krzywej grzewczej poprzez ciągłe określanie najniższych możliwych temperatur zasilania dla wymaganych warunków i to aż w 10 pomieszczeniach niezależnie! Oznacza to, że nie ma znaczenia, w jakiej temperaturze lubisz przebywać, czy się kąpać – System M będzie pracował zawsze tak bardzo wydajnie i oszczędnie, jak to tylko możliwe.

 

Etykieta efektywności energetycznej Systemu M. Nawet w średnich temperaturach łatwo osiąga on klasę efektywności A+.

Uwaga: etykieta pokazuje moc akustyczną (nie jest to ciśnienie akustyczne, o którym piszemy na str. 19), ma ona znaczenie tylko w warunkach laboratoryjnych, a nie w codziennym użytkowaniu.

Masz pełne wsparcie

  • Pakiet serwisowy System M  to 2 lata gwarancji z możliwością przedłużenia do 5 lat:
  • Pierwsze uruchomienie przez Autoryzowany Serwis Dimplex
  • Kontrola online systemu po sezonie grzewczym
  • Stały monitoring online z komunikatem błędu w przypadku stwierdzenia odchyleń parametrów technicznych
  • Automatyczna aktualizacja online oprogramowania

 

Wykonanie na miarę, jest częścią filozofi i Systemu M, który łączy w sobie bardzo wiele zalet. Należą do nich: komfort, wydajność, niewielkie rozmiary, doskonałe wzornictwo, cicha praca, czy intuicyjna obsługa.

Przy połączeniu aż tylu zalet, zupełnie bez znaczenia staje się to, że jeden z wielu parametrów nie będzie rekordowy. Skoro nie ma to znaczenia dla właściciela, więc również i dla nas” Dirk Eggers Dyrektor Handlowy, Ogrzewanie i Wentylacja Glen Dimplex Thermal Solutions.