Optymalne wykorzystanie energii jest jednym z najbardziej aktualnych tematów w dziedzinie ogrzewania i chłodzenia. Wśród energooszczędnych systemów instalowanych w nowoczesnym budownictwie bez wątpienia największą przyszłość mają urządzenia oparte na odnawialnych źródłach energii. W ubiegłym roku firma Glen Dimplex Polska wprowadziła do swojego programu szkoleń nową formułę – webinaria, czyli warsztaty internetowe prowadzone w formie seminarium. Tematem webinariów Dimplex są zagadnienia związane z pompami ciepła.

 

dimplex

Dla kogo?

Ze szkoleń może skorzystać każdy! Ich niewątpliwą zaletą jest to, że są one całkowicie darmowe. Jedyne co trzeba zrobić, to zapoznać się z nimi na Youtubie.

Dimplex zachęca do skorzystania z tej formy szkoleń, gdyż do uczestnictwa wystarczy komputer, dostęp do internetu i trochę wolnego czasu.Webinaria są prowadzone całkowicie bezpłatnie!

Webinaria adresowane są do szerokiej grupy odbiorców. Każdy może wynieść coś dla siebie. Zarówno profesjonaliści, jak i osoby, które planują wykorzystanie odnawialnych źródeł energii we własnym systemie grzewczym lub po prostu chcą zapoznać się z tą tematyką.

Tematyka warsztatów

Tematem webinariów Dimplex są zagadnienia związane z pompami ciepła i adresowane są do wszystkich zainteresowanych: profesjonalistów, osób, które planują wykorzystanie odnawialnych źródeł energii we własnym systemie grzewczym lub po prostu dla zaciekawionych.

Zapis wszystkich webinariów Dimplex jest dostępny na kanale YouTube.

Do tej pory na webinariach Dimplex zostały omówione następujące zagadnienia:

  • Dlaczego pompy ciepła i kiedy korzyści z ich stosowania?
  • Powietrzne pompy ciepła, od projektu do realizacji.
  • Gruntowe pompy ciepła, od projektu do realizacji.
  • Pompy ciepła w praktyce. Studium przypadku – budownictwo komercyjne.
  • Pompy ciepła w praktyce. Studium przypadku – budownictwo jednorodzinne.

Zapraszamy do obejrzenia!

Dimplex

Po prostu wyższa wydajność