Piękna pogoda i bogaty program sprawiły, że wokół Przedstawicielstw firmy Viessmann w Polsce do południa zgromadzili się licznie Instalatorzy z rodzinami.
 
Na przybyłych gości czekały niespodzianki: sportowe, rekreacyjne, edukacyjne i kulinarne.
 
Nie zabrakło też Partnerów biznesowych tj. firm: AQUAHOME i PGNIG, którzy zaprezentowali swoje produkty i przygotowały upominki w konkursach.
 
Sportowa rywalizacja i wspaniały rodzinny doping towarzyszył rozegranym zawodom mega siatkówki. Wśród najmłodszych cieszyła się specjalnie przygotowana „ścieżka energetyczna” pełna konkursów i zabaw, zjazdy na dmuchanej zjeżdżalni, pokaz kulinarny z rodzinnym konkursem, warsztaty plastyczne, czy też energetyzujący taniec Zumby.
 
Prowadzone w trakcie Pikników szkolenia oraz zawody wiedzy i umiejętności serwisowych skupiły blisko 300 Instalatorów zainteresowanych poznaniem najnowszych urządzeń z programu produkcji firmy Viessmann.
 
Finał pikników w Polsce zgromadził ponad 1000 osób, a zwłaszcza tych, którzy czekali z niecierpliwością na rozlosowanie nagród finałowych w loterii z zgromadzonych kuponów ze ścieżki energetycznej.
 
Patronat medialny nad imprezami objęły wydawnictwa: GLOBEnergia, Instalreporter, Murator, Polski Instalator.

viessmann 2
viessmann 4 viessmann 5
viessmann 6 viessmann 7
viessmann 8 viessmann 9

Źródło: Viessmann