Dbałość o wysokie standardy usług wykonywanych przez polskie rzemiosło , kompetencja, solidność i dokładność staje się dziś marką, elementem wyróżniającym firmy. 

 
Firma Viessmann odebrała statuetkę Ministerstwa Gospodarki  „Uhonorowanie przedsiębiorstw, instytucji i osób najbardziej zaangażowanych w promowanie kształcenia zawodowego, efektywną współpracę z przedsiębiorstwami i wdrażanie wśród uczniów ducha przedsiębiorczości”. 
 
Każdego dnia korzystamy z naszej wiedzy i z entuzjazmem pracujemy, aby realizować oczekiwania naszych Klientów i Inwestorów. Nie zapominamy przy tym o grupie najmłodszych – studentach i uczniach szkół zawodowych dla których branża OZE to przyszłość i dobry kierunek – powiedział odbierający wyróżnienie Dawid Pantera, Menadżer Akademii Viessmann.
 
Dzięki specjalnym szkoleniom dajemy szerokie możliwości zastosowania umiejętności w  praktyce . Poza kompleksową ofertą szkoleń branżowych i produktowych Akademia Viessmann poświęca uwagę i kształci młodych ludzi do pracy w zawodzie. 
 
Bardzo  liczymy na młode pokolenie.  Dalej będziemy wspierać  w zapewnieniu praktyk i stażów zawodowych . Z tą myślą  od 2003 oferujemy kompleksową formę kształcenia w Szkole Nowoczesnych Technik Grzewczych Akademii Viessmann – www.viessmann.edu.pl – powiedział Dawid Pantera.
 
Źródło: Viessmann