Viessman jest jednym z wiodących w skali światowej producentów systemów techniki grzewczej. Przedsiębiorstwo zostało założone już w 1917 roku! Celem firmy jest dostarczanie ciepła użytkownikom w sposób wygodny, ekonomiczny i chroniący środowisko. Firma dba o to, by procesy technologiczne były przyjazne dla środowiska i wspiera wykorzystanie energii odnawialnej. Firma poczuwa się także do odpowiedzialności ekologicznej i socjalnej.

Gazowe kotły kondensacyjne Vitodens znane są na rynku od wielu lat. Najnowsza generacja tych urządzeń wyróżnia się nie tylko wysoką efektywnością i niską emisją – co jest istotne z uwagi na jakość powietrza, którym oddychamy – ale również cyfrowymi rozwiązaniami, które dla użytkownika oznaczają jeszcze łatwiejszą obsługę systemu grzewczego.

Czyste powietrze i łatwa obsługa

Gazowe kotły kondensacyjne Vitodens są liderami sprzedaży wśród urządzeń grzewczych już od wielu lat. Najnowsza generacja tych urządzeń wyróżnia się nie tylko wysoką efektywnością i niską emisją – co jest istotne z uwagi na jakość powietrza, którym oddychamy. Dodatkowo wyposażono je w nowoczesne, cyfrowe rozwiązania, które dla użytkowników oznaczają jeszcze łatwiejszą obsługę systemu grzewczego.

Duży, 7-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy stwarza maksymalny komfort obsługi. Usytuowanie wyświetlacza można dopasować indywidualnie do warunków montażu kotła tak aby można było komfortowo uruchomić i obsługiwać instalację. Może on znajdować się w górnej części urządzenia, co zapewnia jego wygodną obsługę bez konieczności pochylania się. Kocioł kondensacyjny Vitodens wyposażony jest również m.in. w zintegrowany interfejs WLAN, który umożliwia bezpośrednią komunikację urządzenia grzewczego z internetem. Dzięki temu jego praca może być kontrolowana poprzez smartfona i wygodną aplikację mobilną ViCare, niezależnie od czasu i miejsca, w którym jej użytkownik aktualnie przebywa.

Nowoczesność

Udoskonalony asystent uruchamiania kotła Vitodens pozwala na wygodne wykonywanie wszystkich czynności obsługowych na ekranie dotykowym. Dodatkowo, połączenie online pozwala wykrywać możliwe zakłócenia także zdalnie, oraz umożliwia indywidualne sygnalizowanie z jednolitym systemem kodów zakłóceń. Dzięki temu instalator może jeszcze przy biurku przygotować sobie rozwiązanie problemu, zmienić nastawy i zamówić części zamienne.

Urządzenie jest nie tylko nowoczesne wewnątrz, ale również z zewnątrz. Matowe lakierowanie proszkowe w kolorze biała perła, jedyne tego rodzaju pokrycie na rynku, wpisuje się harmonijnie w wystrój każdego nowoczesnego mieszkania.

Gazowe kotły kondensacyjne Vitodens znane są na rynku od wielu lat. Najnowsza generacja tych urządzeń wyróżnia się nie tylko wysoką efektywnością i niską emisją – co jest istotne z uwagi na jakość powietrza, którym oddychamy – ale również cyfrowymi rozwiązaniami, które dla użytkownika oznaczają jeszcze łatwiejszą obsługę systemu grzewczego. Rozwiązanie jest jednym z działań potwierdzających politykę firmy, skierowaną na technologie przyjazne dla środowiska!

Viessmann Polska

Producent systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych