Zielone targi innowacji. Wkrótce w Poznaniu odbędą się największe w Polsce targi ochrony środowiska POLEKO.

W dniach 20-23 listopada będzie można poznać międzynarodową najnowszą ofertę z zakresu recyklingu odpadów, energii odnawialnej, czy gospodarki wodno-ściekowej, wziąć udział w dyskusjach w ramach Ecology Worshop czy podejrzeć przykłady najnowszych rozwiązań w ramach specjalnych przestrzeni ekspozycyjnych.

 
Przestrzenie specjalne na Poleko:

Salon Czystej Energii – poświęcony technologiom oraz produktom związanym z wykorzystaniem energii ze źródeł odnawialnych. Organizowany jest we współpracy z izbami i stowarzyszeniami zajmującymi się propagowaniem energetyki odnawialnej. W ramach tej przestrzeni można zapoznać się z najnowszą ofertą m.in.. kotłów, kolektorów słonecznych, pomp, komponentów do biogazu i biomasy.
 

Miasteczko Ekologiczne – to nowa przestrzeń, na której będzie można zobaczyć m.in.: kolektory słoneczne (na atrapach budynków), lampy hybrydowe i LED, piece, kotły na biomasę, pompy cieplne, ekologiczne pojemniki, kontenery do selektywnej zbiórki odpadów, automaty do zbiórki opakowań i ich recyklingu, kosiarki, samochody z napędem hybrydowym i elektrycznym, pojazdy do zbiórki odpadów czy mały wiatrak.
Zobacz wizualizację przestrzeni.

wiz1 mini

Wydarzenia specjalne:

 

Więcej na: www.poleko.mtp.pl