Designerskie krągłości – narożne grzejniki

grzejnik stelrad bratan 180

Wymarzona aranżacja domowych wnętrz cieszy oko i pomaga przyjemnie spędzać czas w ulubionych przestrzeniach. Nic nie może jej zakłócać, a obecność każdego detalu powinna być mile widziana przez domowników.

Dekoracyjna linia narożnych grzejników pozwala także ten element uczynić stylową częścią przemyślanej całości. Ekskluzywny design i nietypowa forma spowodują, że grzejnik stanie się jednym z najciekawszych akcentów stylizacji pomieszczenia.
Pionowe konstrukcje zaskakują lekkością, a smukłe, precyzyjnie wykonane profile nadają całości niewymuszonej elegancji. Zaletą tych modeli jest jednak przede wszystkim pomysłowe połączenie walorów estetycznych i właściwości technicznych, które w praktyczny sposób posłużą domownikom w codziennym użytkowaniu.

Elegancko na niewielkiej powierzchni
Grzejniki o których mowa, zostały zaprojektowane z myślą o tych, którzy poszukują nietuzinkowych rozwiązań pozwalających na efektywne zagospodarowanie przestrzeni. Dzięki ułożeniu 13 lub 15 pionowych profili w kształcie półkola, wydajnie ogrzewa pomieszczenie, zajmując jedynie od 309 do 351 mm szerokości. Wysokość wynosząca 1800 lub 2000 mm daje możliwość wykorzystania znacznego obszaru nad urządzeniem, nadając mu jednocześnie wyjątkową smukłość.
Jakość w wielu barwach
Ekskluzywne grzejniki oddziałują na otoczenie nie tylko za pomocą wydzielanego ciepła, ale także doznań wizualnych. Oba modele będą niepowtarzalnym elementem wystroju wnętrza, podkreślając dobry gust mieszkańców i ich przywiązanie do najwyższej jakości. Pomocna w tym będzie bogata paleta zróżnicowanych kolorów, które pozwolą nadać grzejnikom indywidualny charakter i idealnie dopasować je do aranżacji wnętrza.
Nowej generacji grzejniki dostępne są w ponad 30 barwach i aż 200 kolorach, od jasnych beży i pasteli, aż po eleganckie ciemne brązy i grafity. W parze z urodą idzie wysoka jakość wykonania, potwierdzona 10 letnią gwarancją. Podczas procesu produkcyjnego grzejniki są odtłuszczane i fosforowane, a następnie pokrywane specjalnym podkładem w procesie katoferezy, czyli zanurzenia w kąpieli z powłoką gruntującą. Tak przygotowane mogą zostać pomalowane na jeden z wielu kolorów, wśród których każdy zainteresowany znajdzie ten idealnie pasujący do wybranego wnętrza.
Łączą one styl i jakość, stawiając przy tym także na oryginalność i pomysłowość zastosowanych rozwiązań. Ekskluzywne modele są propozycją dla wymagających, ale dzięki połączeniu najważniejszych cech dobrego designu spełnią oczekiwania wszystkich miłośników wyszukanych i zarazem funkcjonalnych form.
W zależności od wysokości, ceny kształtują się następująco:
Grzejnik 1800 x 276 mm, moc 1320 W – 1 796 zł netto
Grzejnik 2000 x 276 mm, moc 1416 W – 1 890 zł netto
Grzejnik 1800 x 309 mm, moc  908 W –  2 415 zł netto
Grzejnik 2000 x 309 mm, moc 1247 W – 2 599 zł netto

Źródło: Stelrad