Aktualności Aktualności

Nie ma termomodernizacji bez hydroizolacji. Ochrona przed wilgocią ważny aspekt modernizacji

Hydroizolacja, choć często niedoceniana, odgrywa kluczową rolę w ochronie budynków przed szkodliwym wpływem wilgoci. Wstępne zabezpieczenie przed wodą zapewnia nie tylko trwałość konstrukcji, lecz także komfort oraz bezpieczeństwo użytkowników. Nie jest to mniej ważny aspekt, jeśli mówimy o hydroizolacji w kontekście termomodernizacji. Jak zabezpieczyć dom przed wilgocią? O tym w trakcie webinaru opowie nasz ekspert!

Zdjęcie autora: Redakcja Termomodernizacja
Zdjęcie autora: Redakcja Termomodernizacja

Redakcja Termomodernizacja

Wydawcą portalu jest GLOBEnergia Sp. z o.o.
hydroizolacji

Podziel się

Kolejne szkolenie z cyklu Budowlany Wtorek odbędzie się 23 kwietnia 2024 roku. Tym razem na warsztat weźmiemy hydroizolację – obszar bez którego nie ma dobrej termomodernizacji. O ochronie przed wilgocią mówić będzie Bartłomiej Monczyński z firmy Remmers.

Zarejestruj się za darmo na webinar

Nie możesz wziąć udziału w wydarzeniu? Nic się nie martw! Osoby, które się zarejestrują, otrzymają od nas zapis webinaru. Udział w wydarzeniu jest całkowicie darmowy! Nie czekaj, przyłącz się do nas! Webinar potrwa około jednej godziny i zostanie podzielony na dwie części. Rozpoczniemy od wykładu, a w trakcie ostatnich 15 minut nasz ekspert będzie odpowiadać na pytania uczestników. Serdecznie zapraszamy!

DATA: 23 kwietnia 2024 roku
GODZINA: 10:00
TEMAT: Nie ma termomodernizacji bez hydroizolacji. Ochrona przed wilgocią ważny aspekt modernizacji
PRELEGENT: Bartłomiej Monczyński z firmy Remmers
REJESTRACJA: tutaj