Archiwum Archiwum

Praca szuka człowieka! Zostań redaktorem portalu Termomodernizacja.pl

Zdjęcie autora: Redakcja Termomodernizacja

Redakcja Termomodernizacja

Wydawcą portalu jest GLOBEnergia Sp. z o.o.
GLOBENERGIA Sp. z o.o. jest wydawcą portalu Termomodernizacja.pl, który promuje efektywność energetyczną budynków. Współtworzony przez zespół ekspertów i pasjonatów, którzy publikują artykuły, biorą udział i organizują konferencje oraz tworzą treści wideo w mediach społecznościowych. Dołącz do naszego zespołu!

Wybrane obowiązki:

  • przygotowywanie treści na bazie materiałów dostarczanych przez naszych ekspertów
  • śledzenie bieżących informacji z branży termomodernizacyjnej (prawo, dofinansowania, technologie, nowości)
  • przygotowywanie własnych materiałów (artykuły/porównania/analizy/raporty) i ich optymalizacja pod kątem SEO
  • publikowanie w mediach społecznościowych, wideoblogu
  • aktywny udział w wydarzeniach branżowych
  • stały nadzór nad zawartością portalu, planowanie emisji oraz przygotowywanie kampanii tematycznych

Od kandydatów oczekujemy:

  • swobody wypowiedzi i komunikacji w mowie i piśmie, poprawnego posługiwania się językiem polskim
  • znajomości języka angielskiego, pakietu MS Office - Word, Excel, dokumentów online
  • wykształcenia wyższego (mile widziane techniczne bądź dziennikarskie)
  • samodzielności,  pomysłowości i proaktywnego podejścia
  • gotowości do wyjazdów służbowych, dyspozycyjności (nienormowany czas pracy)
  • prawa jazdy
  • mile widziane doświadczenie w pracy nad tekstami i doświadczenie w obsłudze systemów zarządzania treścią oraz zainteresowanie technikami budynkowymi.
  • znajomości bądź orientacji w procesach zachodzących na rynku szeroko rozumianej termomodernizacji budynków
W zamian oferujemy:  pracę na pełen etat w krakowskiej redakcji (możliwa współpraca B2B), zdobycie doświadczenia, poznanie branży termomodernizacyjnej,  możliwość wykazania się w świecie mediów, wsparcie w realizacji własnych pomysłów . Naszym celem jest poszukiwanie stałych pracowników jak i współpracowników. Zainteresowany? Czekamy na Twój życiorys i próbkę krótkiego artykułu bądź portfolio tematyczne pod adresem praca@globenergia.pl. Ewentualne pytania prosimy kierować na nr. tel. 12 654 52 12.
Prosimy o wykorzystanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji prowadzonej przez Globenergia sp. z o.o. działalności rejestrowej zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/56/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, s 1).