Termo News – PAŹDZIERNIK 2023

Zapraszamy na pierwszą edycję cyklu Termo News, czyli miesięcznego podsumowania nowinek, ciekawostek i zmian w polskiej branży termomodernizacyjnej! Nowe produkty, usługi, promocje wydarzenia - wszystkie najważniejsze i najciekawsze informacje znajdziesz właśnie w tym i kolejnych materiałach w ramach Termo Newsów. Nie zabraknie oczywiście nowelizacji w prawie i dotacjach.

Zdjęcie autora: Redakcja Termomodernizacja
Zdjęcie autora: Redakcja Termomodernizacja

Redakcja Termomodernizacja

Wydawcą portalu jest GLOBEnergia Sp. z o.o.
Termo News

Podziel się

Sprawdźmy ostatnie wydarzenia ze świata termomodernizacji!

Gdzie kupisz materiały firmy Bolix?

Firma Bolix SA wychodzi naprzeciw swoim przyszłym klientom i publikuje mapę miejsc, w których dostępne są ich produkty, do których możemy zaliczyć przede wszystkim materiały izolacyjne. Dzięki mapie w prosty sposób możesz znaleźć najbliższy punkt sprzedaży!


Austrotherm sponsorem mistrzostw Polski!

W dniach 6-8 października odbyły się Mistrzostwa Polski w speedcubingu, czyli układaniu kostki Rubika na czas. Sponsorem tego wydarzenia była firma Austrotherm, czyli firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości styropianu - zarówno białego, jak i szarego. Firma wręczyła najlepszym zawodnikom nagrody, przyczyniając się również do rozwoju tej dyscypliny. Ofertę firmy możecie znaleźć na stronie internetowej.


FAKRO z prestiżowym wyróżnieniem

Firmy FAKRO nie trzeba przedstawiać. Ten lider w produkcji okien został wyróżniony jako najlepszy zakład produkcyjny w Konkursie The Best of Industry 4.0. Kapituła doceniła wysoki stopień zaawansowania FAKRO w kontekście produkcyjnym, a ich zakład uznano jako fabrykę przyszłości, która wdraża technologie, produkty i usługi dla nowoczesnego przemysłu. Wydarzenie odbyło 3-4 października w Katowicach. 


Certyfikowani Wykonawcy ROCKWOOL

Dzięki wyszukiwarce Certyfikowanych Wykonawców ROCKWOOL w prosty i szybki sposób znajdziesz wykonawcę, który specjalizuje się w dociepleniach. Firma zaznacza, że umieszczeni w bazie fachowcy są specjalistami w ocieplaniu ścian i poddaszy przy użyciu wełny skalnej, której dostawcą jest ROCKWOOL. Tutaj możesz znaleźć wykonawcę najbliżej Ciebie.


XXII FORUM TERMOMODERNIZACJA

W dniu 10 października odbyło XXI FORUM TERMOMODERNIZACJA 2023 pt. “Termomodernizacja dla ochrony klimatu i czystego powietrza”. Wydarzenie zorganizowało Zrzeszenie Audytorów Energetycznych, a relację ze spotkania możecie przeczytać na portalu Termomodernizacja.pl, który był jego patronem medialnym. Na FORUM poruszono planowane zmiany w prawie, finansowanie termomodernizacji, kwestie związane z nowoczesnymi materiałami i wiele więcej!


Poradnik Czyste Powietrze od Glassolutions

Glassolutions zaprasza do swojego Poradnika Czyste Powietrze. Przypomnijmy, że w programie można otrzymać nawet 135 tys. zł na przeprowadzenie kompleksowej termomodernizacji. Szczegółów nt. dotacji dowiecie się pod tym linkiem.

Zobacz również