Trendy Budowlane Trendy Budowlane

Trendy Budowlane i Energetyczne – Sprawdź jak przyszłość kształtuje się na naszych oczach!

Poznaj wyzwania branży energetyki odnawialnej i budowlanej! Zaplanuj odpowiedzialnie swój biznes i inwestycje! Dołącz do społeczności TRENDÓW ENERGETYCZNYCH i TRENDÓW BUDOWLANYCH i spotkaj się z nami w dniach 15-16 listopada 2022 roku w Krakowie lub online!

Zdjęcie autora: Redakcja Termomodernizacja
Zdjęcie autora: Redakcja Termomodernizacja

Redakcja Termomodernizacja

Wydawcą portalu jest GLOBEnergia Sp. z o.o.

Podziel się

TRENDY ENERGETYCZNE

W historii nowoczesnej jeszcze nigdy tak wiele nie zależało od energii. Czasy, w których żyjemy pokazały, jak bardzo ważna jest dywersyfikacja dostaw surowców i energii. Sytuacja geopolityczna, wojna, pandemia, blokady portów morskich, globalne ocieplenie, walka ze zmianami klimatu – wszystkie najgorętsze tematy skupiają się właśnie na niej – energii. I właśnie od niej wszystko będzie zależeć.

Czy to koniec paliw kopalnych? Czy będziemy kontynuować kurs w kierunku rozwoju odnawialnych źródeł energii, a może przeorganizujemy nasze plany? A co z energetyką jądrową? Znajdź odpowiedzi i spotkaj się ze specjalistami i ekspertami w swoich dziedzinach! To tematy, którym przyjrzymy się bliżej już 15-16 listopada podczas Trendów Energetycznych:

  • Paliwa, energia, prawo
  • Internetyzacja, sztuczna inteligencja, blockchain
  • Energia elektryczna w budynkach, przegląd technologii, jak produkować i jak kupować zieloną energię? 
  • Ogrzewnictwo na miarę XXI wieku

SPRAWDŹ PEŁNY PROGRAM WYDARZENIA TUTAJ

TRENDY BUDOWLANE 2022

W tym roku jeszcze bliżej przyjrzymy się polskiemu budownictwu. Równocześnie z Trendami Energetycznymi odbędzie się bowiem I Kongres TRENDY BUDOWLANE! Trendy Budowlane to doskonała okazja do tego, by spotkać się ze specjalistami z branży budowlanej, poznać ważne strategie i plany. To źródło wiedzy dla architektów, projektantów i inżynierów budowlanych. Musisz tam być!

Podczas wydarzenia zostaną poruszone tematy takie jak:

  • Budownictwo zero i plus energetyczne
  • Nowe prawo w budownictwie
  • Dekarbonizacja budownictwa czyli jak produkować i budować według nowych standardów
  • Budownictwo modułowe i prefabrykacja
  • Podsumowanie i zakończenie pierwszego dnia konferencji

SPRAWDŹ PEŁNY PROGRAM WYDARZENIA TUTAJ

Jak do nas dołączyć?

W tym roku ponownie spotkamy się w formie hybrydowej! Możesz uczestniczyć w Trendach Energetycznych i Trendach Budowlanych z dowolnego miejsca na Ziemi łącząc się z nami online lub spotkać się z nami w Studiu! Zobacz co zyskasz w zależności od wybranej opcji!

Bądź z nami online!

Obejrzyj streaming online w przystępnym formacie telewizyjnym. Będzie on dostępny na stronie głównej Trendów Energetycznych – TUTAJ oraz na stronie głównej Trendów Budowlanych – TUTAJ. Zarejestruj się na eventy, żeby otrzymywać aktualne informacje i szczegóły o wydarzeniu. Zarejestrowanym uczestnikom zostaną udostępnione materiały pokongresowe.

Rejestracja

Spotkaj się z nami w Trendowym Studio!

Chcesz więcej niż spotkania online? Kup bilet do studia Trendów Energetycznych 2022 lub Trendów Budowlanych 2022!

Spotkaj się osobiście z branżą, prelegentami oraz poznaj osobiście Trenderów i osobowości Trendów Energetycznych i Budowlanych 2022. Kupując bilety do Studia, możesz uczestniczyć we wszystkich debatach i prezentacjach na żywo, a także uzyskasz dostęp do programu specjalnego, który nie będzie transmitowany. 

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

Pierwszego dnia Konferencji Trendy Budowlane i Trendy Energetyczne zapraszamy uczestników stacjonarnych na Wieczór Branżowy – spotkanie w miłej atmosferze i wciąż merytoryczne. Zapraszamy do odkrycia siły rozmów zakulisowych i networkingu.

To nie jest zwyczajne wydarzenie. To forum kształtowania rzeczywistości w bliższej i dalszej perspektywie. Pokazujemy, co może się stać, i co – naszym zdaniem – stać się powinno. Poznaj odpowiedzi i przyjdź na Trendy. Musisz tam być!

Chcesz uczestniczyć w obu wydarzeniach, ale nie wiesz na które się zdecydować? Jeden bilet uprawnia Cię do wejścia na oba wydarzenia! Nie zwlekaj! Już dziś zapisz w kalendarz daty 15-16 listopada 2022 r. Spotkaj się z nami w hotelu Metropolo By Golden Tulip lub online z dowolnego miejsca! Do zobaczenia!

www.trendyenergetyczne.pl www.trendybudowlane.pl