Aktualności Aktualności

Zapraszamy na XXII Forum Termomodernizacja 2023

Dobrze wiemy, że termomodernizacja to zagadnienie bardzo szerokie. Wymaga bardzo kompleksowego podejścia oraz współpracy pomiędzy wieloma branżami. Miejscem, w którym odbywa się wymiana myśli o termomodernizacji jest Forum Termomodernizacja - to już XXII edycja, na którą serdecznie zapraszamy!

Zdjęcie autora: Redakcja Termomodernizacja
Zdjęcie autora: Redakcja Termomodernizacja

Redakcja Termomodernizacja

Wydawcą portalu jest GLOBEnergia Sp. z o.o.
Już 10 października odbędzie XXII Forum Termomodernizacja 2023

Podziel się

Już 10 października odbędzie XXII Forum Termomodernizacja 2023 pt. „Termomodernizacja (narzędziem)/(dla) ochrony klimatu i czystego powietrza”. Wydarzenie odbędzie się w budynku Tower-Service przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8 w Warszawie.

Co czeka nas na XXII Forum Termomodernizacja?

Coroczne spotkanie ekspertów zajmujących się doradztwem energetycznym nie tylko sprzyja wymianie doświadczeń i poglądów, ale także umożliwia dyskusję na temat nowych trendów w energetyce, innowacyjnych technologii poprawiających efektywność energetyczną w budownictwie oraz rozwiązań wspierających neutralność klimatyczną. 

Forum gromadzi audytorów, projektantów, naukowców i specjalistów z obszaru efektywności energetycznej, a także przedstawicieli ministerstw i instytucji zaangażowanych w ten obszar. 

Nowością w tym roku jest możliwość uczestnictwa w formie hybrydowej, co pozwoli na udział zarówno stacjonarny, jak i zdalny.

Więcej informacji na stronie Zrzeszenia Audytorów Energetycznych https://zae.org.pl/. O wydarzeniu będziemy również wspominać na portalu Termomodernizacja.pl, gdyż to wydarzenie jest bardzo ważne dla wypracowania wspólnych stanowisk i nakreślenia drogi, którą powinna podążać termomodernizacja w Polsce.