PGE gwarantuje stałe ceny energii dla gospodarstw domowych

PGE Polska Grupa Energetyczna wprowadza promocyjną ofertę dla gospodarstw domowych i firm z sektora MSP gwarantującą stałe ceny energii, nawet do końca 2011 roku. „Wiosenna Energia” to produkt skierowany do klientów indywidualnych, natomiast „Wiosenna 10” to propozycja dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Nowa oferta sprzedaży energii elektrycznej zapewnia klientom atrakcyjne warunki cenowe, a ponadto mali i średni przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na propozycję PGE, mogą w ramach Pakietu powitalnego zostać zwolnieni z opłat handlowych.

  • „Wiosenna Energia” to oferta dla gospodarstw domowych, która gwarantuje niezmienność cen i stawek opłat w okresie do 31 marca 2011 roku.
  • Promocyjna oferta dla małych firm „Wiosenna 10” to gwarancja stałych cen oraz stawek opłat do 31 grudnia 2011 r., a także pakiet powitalny – brak opłaty handlowej do 31 grudnia 2010 r. (dla pierwszych dziesięciu klientów brak opłaty handlowej przez cały czas trwania umowy promocyjnej).
  • Promocyjna oferta dla średnich firm „Wiosenna 10” gwarantuje niezmienność cen i stawek opłat do 30 czerwca 2011 r., oraz zwolnienie z opłaty handlowej do 30 września 2010 r. (dla pierwszych dziesięciu klientów brak opłaty handlowej do końca trwania umowy promocyjnej).


 „Wiosenna 10” to propozycja dla małych i średnich firm, które dotąd nie korzystały z usług spółek z Grupy Kapitałowej PGE.

Sprzedawcą promocyjnej oferty jest spółka PGE Łódzki Zakład Energetyczny S.A. Nowa oferta jest dostępna w sprzedaży do 30 kwietnia 2010 roku.

Źródło: PGE